Opravy brzd

Děkujeme všem stálým i náhodným zákazníkům za přízeň firmě Automonti s.r.o a sdělujeme, že firma se svými zaměstnanci přešla na firmu AUTO JS s.r.o.. Staráme se o Vás dále se stávajícími mechaniky na nové adrese dle nabídky Webu.

autoservis - Opravy brzd

Mezi nejčastější opravy, kterými se zabývají mechanici, se týkají brzdového systému. Opotřebení brzdových destiček, je oprava, která se stane více než jednou v průběhu životnosti vozidla. Jedná se o levnější typ opravy. Pokud se ukáže, že jde o kotouč či buben, můžete očekávat vyšší cenu opravy, pravděpodobně v tisících korunách. Brzdové vedení jen zřídka potřebuje opravu, pokud nejsou nějak přerušena korozí.

 

Brzdy a brzdový systém automobilu.

Brzdová soustava je nejdůležitější částí vozidla z hlediska aktivní bezpečnosti. Zajišťuje jednak jeho zpomalení a také zajišťuje vozidlo proti samovolnému pohybu. Brzdové soustavy v drtivé většině pracují na principu zvětšování odporu tření.

PDF dokument

10 nejčastějších oprav prováděných v autoservisech

Automobily jsou složité stroje a existuje spousta věcí, které se mohou porouchat. Autoservisy často řeší stejné opravy znovu a znovu. Běžným opravám, které jsou v souboru uvedeny, se lze často vyhnout, pokud řádně udržujete své vozidlo a preventivní údržbu provádíte v pravidelných intervalech.

PDF dokument