Autoelektronika

Děkujeme všem stálým i náhodným zákazníkům za přízeň firmě Automonti s.r.o a sdělujeme, že firma se svými zaměstnanci přešla na firmu AUTO JS s.r.o.. Staráme se o Vás dále se stávajícími mechaniky na nové adrese dle nabídky Webu.

autoelektronika - autoalarmy

Každý den v roce je v ČR odcizeno v průměru 50 vozidel. Přitom se podaří najít pouze přibližně 15 % z více než 18 000 ročně odcizených automobilů. Mnohé z nalezených automobilů jsou navíc značně poškozeny. Dlouholetá praxe potvrzuje, že přes všechny vymoženosti elektroniky je základní metodou zabezpečení dobře a pevně mechanicky zamčený vůz.

GSM a GPS autoalarmy

GSM alarm není pouze zabezpečení, ale příjemně překvapí řadou doplňkových funkcí. Prioritou zabezpečení vozidla je samozřejmě v případě pokusu o narušení co nejdříve informovat uživatele o problému.

Klasické autoalarmy

Krádeže se bohužel nevyhnou žádné kategorii automobilů, od starších modelů přes střední až po vyšší třídu. Starší vozy jsou nejčastěji rozebrány na díly nebo se chce někdo pouze povozit. Střední třída a dražší vozy zpravidla změní svoji identitu a získají nového majitele buď v tuzemsku nebo v zahraničí.