Diagnostika vozidel

Děkujeme všem stálým i náhodným zákazníkům za přízeň firmě Automonti s.r.o a sdělujeme, že firma se svými zaměstnanci přešla na firmu AUTO JS s.r.o.. Staráme se o Vás dále se stávajícími mechaniky na nové adrese dle nabídky Webu.

autoelektronika - Diagnostika vozidel

Pokud máte problém s vašim vozidlem, provedeme na něm naší diagnostiku . K dispozici máme množství diagnostických přístrojů. Vozidla vyrobená během posledních 20 let již obsahují velké množství elektroniky a řídících jednotek. Bez autodiagnostiky je často nemožné zjistit závadu. Nejprve prověříme vozidlo na diagnostice, která nám pomůže odhalit příčinu vážného problému.

Diagnostiku vozidel – provádíme pomocí nejmodernější technologie. K odhalení závady využíváme značkové diagnostiky přímo pro konkrétní značku vozu. Můžeme tak s jistotou odhalit problém v nejkratší době. Autodiagnostiku provádíme včetně mazání chybových hlášek, řízení funkce automobilu, přizpůsobení jednotek vozidla, resetování airbagových jednotek a mnoho dalších. Diagnostiku vozidel provádíme na všech typech osobních vozidlech.

Používáme diagnostiku značky FyATAL VCDS Delfi.